TürkçeEnglish
+90 532 707 49 09

Kompresör Servis

Yüksek Basınç Dolum Kompresörü Satışı ve Servisi

Yüksek basınç kompresörleri konusunda tecrübeliyiz, yılların vermiş olduğu tecrübemiz var. İster yeni bir kompresöre ihtiyacınız olsun, ister kompresörünüze revizyon ihtiyacınız olsun ister filtre yağ değişimi olsun. Ayrıca elimizde bulunan satılık ve kiralık 2.el dolum kompresörleri için irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca kurulum hizmetleri, onarım ve önleyici bakım da sağlıyoruz. ALKIN kompresör yetkili servisiyiz. Bauer, coltri sub vb. kompresölerinde bakımını yapıyoruz.

Kompresör herhangi bir dalış merkezinin can damarıdır ve bunu kabul ediyoruz, bu yüzden herhangi bir acil durumda size elimizde bulunan yedek kompresör vererek iş kaybınızı en aza indirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Geniş bir kompresör yelpazemiz var 100 litreden 600 litreye kadar kompresörler, 200 bar 300 bar seçenekler mevcut. Eğer isterseniz kompresörünüze NITROX MEMBRAN sistemide takabiliriz. Satın almak istediğiniz ikinci el bir kompresörü değerlendirebilir ,expertiz yapabiliriz. Bizden yüksek basınç dolum kompresörü satın aldığınız takdirde yağ ve filtre değişimi kursunu ücretsiz veriyoruz.

Bu fotoğraf, son valf değişikliğinden bu yana sadece 300 saat çalışan bir Bauer kompresörünü göstermektedir. 1. kademe ve valfi (üstte) gösterir. Sıcak ve nemli ortamın bir sonucu olan çok fazla karbon birikmesi ve pas vardır. Kompresör yeterli soğutma almaz ve karbonlar birikmeye ve vanaları boğmaya başlar. Karbon birikmesi vanaların açık kalmasına ve kompresörün her aşamasında basınç eksikliğine neden olabilir. Kompresörünüzün nihai basınca ulaşması uzun sürdüğünü fark edebilirsiniz veya bir emniyet valfi kaçırıyor olabilir. Ortamda çok fazla nem, özellikle kompresör sık ​​kullanılmadığında pas oluşumuna neden olur.

Önleyici Bakım

Bu fotoğrafta 2. Kademe biyel kolu rulman yatakları arızalandı ve piston pimi biyel koluna hasar verdi. Önleyici bakım ile kompresörünüzün sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlayabiliriz. Bir kompresörde revizyon hizmeti aldığımızda, kompresörü aşınma belirtileri aramak için tüm parçaları tamamen açarız. Maksimum servis aralıkları elde etmek için kompresörünüzü nasıl koruyacağınızı tavsiye edebiliriz ve ayrıca Active Blue Servis Sözleşmesi ile kompresörünüzü optimum çalışma düzeninde tutmak için düzenli olarak bakımını üstlenebiliriz. Düzenli bir bakım ve servis kaydını tutmanız sizin bakımları takip etmenize kolaylık sağlar.

Galeri

Servis Formu

Copyright by ©Scuba Teknik Servis / Designed by Ada Dizayn
Bize yazın!
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?