TürkçeEnglish
+90 532 707 49 09

Hava Nitrox Trimix Dolumları

Hava, Nitroks ve Trimix Dolumları

Kuşadasında bulunan firmamızda hava, nitrox ve trimix gaz dolumlarını temiz filtreden geçmiş gazlar ile yapıyoruz. Nefes alacak bir şey olmadan dalış yapamazsınız. Dalış yapmak için ihtiyacınız olan Hava, Nitrox, Trimix veya Oksijeni, Active Blueda beklerken dalış tüplerinizi veya rebreather tüplerinizi doldurabilirsiniz. Gerektiğinde Nitrox, Trimix ve Oksijen dolumlarını teslim alabilmek için ilgili dalış sertifikası kartını göstermeniz istenebilir.
Dalış tüplerinizi DIN 300 Bar, DIN 200 Bar ve Yoke ile doldurabiliriz

300 BAR DOLUM

300 bar hava dolumu standart hava dolum fiyatlarının iki katıdır. 300 bar’a kadar daha yüksek basınç dolumları mevcuttur.
Yüksek basınçlı hava az miktarda ısı ürettiğinden ilk dolumdan sonra tüpün soğuması bekler ve tekrar dolum yaparız. Doldurulmuş bir tüpün ortam sıcaklığına dönmesine izin vermek için 1 saat süre gereklidir. Bu nedenle “iyi bir dolum” yapmak istiyorsanız, bize daha fazla zaman vermelisiniz, yoksa tüpünüz soğuduğunda içindeki basınç azalmış olacaktır.

Hava Dolumları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

• Dolum istasyonumuzda güvenlik birincil önceliktir.
• Herhangi bir tüpü doldurmadan önce bir inceleme veya mini gözle kontrol yaparız. Bu, kalan tüp basıncının kontrol edilmesi, harici hasarlar için bir incelemedir. BU şekilde mevcut hidrostatik testinin hala güncel ve geçerli olduğundan emin oluruz.
• Hava için, dakikada 20 ila 40 bar önerilen bir dolum oranında dolduruyoruz.
• Büyük hava banklarımız tüm tüp dolumlarınız için hızlı bir hizmet sağlar.
• Temiz havanın öneminin farkındayız ve müşterilerimize sağladığımız havanın her zaman EN12021 ile buluşmasını sağlamak için ekstra zaman harcıyoruz.

Tüpünüz Oksijen ile kullanılabilirmi?

Dalış mağazası personelimiz emin olmak için size bunu sorabilir. Bazen tüpler hava ile kullanılmalarına rağmen hala üzerlerinde oksijen temiz işareti olabilir. Tüpler, genellikle güncel olmayan her türlü Nitrox, Trimix ve O2 Test etiketiyle bize sunulabilir.

Nitrox Dolumu

Zenginleştirilmiş Hava Nitrox dolumları Active Blue Dalış Mağazası aracılığıyla yapılıyor. Birinci sınıf Nitrox karıştırma panelimiz ve booster (pompamız) var. Nitrox gaz karışımlarınızı uzman nitrox gaz karıştırma uzmanlarımız yapıyorlar.

Trimix Dolumları

Kısmi basınçlı karıştırma sistemimiz ve gaz booster (pompası) ile , dalış tüplerinize ve rebreather CCR kapalı devre üniteleriniz için herhangi bir Trimix karışımı hazırlamamızı mümkün kılar.

% 100 OKSİJEN DOLUMU

% 100 Oksijen dolumu için maksimum basınç 150 Bar’dır. 150 bar O2 dolumu elde etmek için, gaz booster( pompamız) kullanmamız gerekir.

PCP Havalı Tüfek, Havalı Tabanca ve Paintball Tabanca tüp dolumları

Doğru tüp adaptörlerine sahip olmanız koşuluyla, hava tabancalarının, havalı tüfeklerin, ön şarjlı pnömatik (PCP) tüfeklerin ve paintball tüplerini doldurabiliriz. Belki de silahlarınızı kendiniz doldurabilmeniz için tüp satın almayı düşünebilirsiniz.

Kaliteli Güvenilir Temiz Dalış Havası

Active Blue, 300 bara kadar temiz, kuru, nefes alınabilen kaliteli hava, ayrıca Oksijen, Nitrox ve Trimix dolumlarını sağlayan etkili bir kompresöre, hava filtrasyonuna ve karıştırma sistemine sahiptir. Gaz dağıtım sistemimiz, Hava, Nitrox ve Trimix dolumlarımız için tüm basınçlı havayı aşırı filtrelemek için çoklu filtreler kullanır. Geleneksel tüplü basınçlı havadan 50 kat daha temiz bir solunum gazı kalitesi ile size güvenli ve nemsiz hava sağlıyoruz. Dolumlarımızda asla yağ buharını tatmazsınız.

Servis Formu

Copyright by ©Scuba Teknik Servis / Designed by Ada Dizayn
Bize yazın!
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?