TürkçeEnglish
+90 532 707 49 09

Hakkımızda

Active Blue firması 2001 senesinden beri sektörde bir çok dalda hizmet vermektedir

Dalış Merkezi’nde misafirlerimize şnorkelle dalıştan, dalış liderliği seviyesine kadar her seviyede eğitim sunuyoruz. Misafirlerimiz Dalış merkezimizin bulunduğu Labranda Ephesus Princess hotel , Aqua Fantasy hotel ve TUI Family hotellerde kalarak bize yürüme mesafesinde ulaşabilirler. Ayrıca dalış merkezimize çok yakın oteller Palm Wings hotel, Richmond Ephesus hotel ve Korumar Ephesus Hotelleridir.

Kuşadası’ndaki tek CMAS-TSSF Eğitmen Yetiştirme Merkezi olmanın yanı sıra, CMAS TSSF SSI PADI ve TDI dalıcı eğitimleri verebilme yetkisine sahibiz.

Setur AVM Kuşadası merkez karşısında bulunan mağazamızda Nitrox ve Trimix dalış ve dolum hizmeti veriyoruz.

Güvenlik bizim için birincil öneme sahiptir.

Teknik derin dalış – Rebreather (kapalı devre dalış sistemi) dalışları yapıyoruz.

Her müşteriye kişisel hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz ve birçoğu her yıl yeni dalış arkadaşları haline geliyor.

Dalış liderlerimiz Türkçe – İngilizce – Almanca – Hollandaca dillerinde konuşabiliyorlar.

Hızlı botumuzda acil durum için oksijen ve ilk yardım çantası her zaman hazır bulunmaktadır.
Yeni başlayanlar için sınırlı su, tecrübeli dalıcılar için resifler, kovuklar ,duvarlar ,mağaralar ve Dünyanın En Büyük Uçak Batığı dalışını yapmak mümkün.

VIP Özel dalış hizmeti isteyen misafirlerimiz için özel dalış turları düzenliyoruz.

Firmamıza bağlı olan Profesyonel 1. sınıfı dalgıçlar ile endüstriyel sualtı işleri hizmeti veriyoruz. Tekne kurtarma, pervane değişimi, tekne altı temizliği, tekne altı tamirat, sualtı kaynak ve kesim, sualtı deşarz hattı bakım ve tamiratı, sualtı zincir çapa demir kontrolü, sualtı foto ve çekimi, şamandıra ve tonoz kontrolü vb. hizmetler

Firmamıza ait ROV sualtı robotları ile sualtı arama kurtarma ve video çekim hizmetleri veriyoruz.

Sualtındaki hizmetlerimizden ayrı olarak Yüksekte İp teknikleri ile size çözüm ortağı oluyoruz. Kapalı ortamlarda nefes alınamayacak kirli havanın olduğu ortamlarda Temiz hava solunum setleri ile sizlere çözüm ve eğitim veriyoruz.

Yukarıda yazdığımız hizmetlerden ayrı olarak Kuşadası setur marina karşısında bulunan Dalış mağazamız ile hem dalış malzemeleri, kompresör satışı yapıyoruz hem de Scuba Teknik Servis hizmeti veriyoruz.

Copyright by ©Scuba Teknik Servis / Designed by Ada Dizayn
Bize yazın!
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?