TürkçeEnglish
+90 532 707 49 09

Dalış Bilgisayarları

Pil Değişimi

Pil değişimi dalış faaliyetine bağlı olarak iki yılda bir veya daha sık yapılmalıdır. Bazı lityum piller beklenmedik bir şekilde bitebilir ve bu da önceden test edilemez. 20 ° C’de (68 ° F) normal bir dolu pilin ömrü: 100-200 dalış / yıl -> 2 yıl 200-400 dalış / yıl -> 1 yıl Tüm bilgisayarlara yeni Oring (sızdırmaz conta ) takılır ve müşteriye iade edilmeden önce basınç odasında basınç testi yapılır.

UNUTMAYIN, Sualtı Kamera muhafazanıza da BASINÇ TESTİ yapabiliyoruz.

Dalış bilgisayarları eskiden sadece elit dalgıçların ve dalış eğitmenlerinin sahip olduğu bir enstrümandı. Dalış bilgisayar teknolojisindeki gelişmeler (ve maliyetlerindeki göreceli düşüşler ) bilgisayarları her Aktif dalgıç malzeme listesinin çekirdek bir parçası haline getirdi.

Tabii ki dalış bilgisayarları sadece tam çalışıyorken dalışımızda bize yardımcı olurlar. Pili biten veya bitmeye yakın bir dalış bilgisayar süsten başka birşey değildir. Dalışlarınızda pil sorunu ile karşılaşmak istemiyorsanız, dalış bilgisayarı pil değişimi için Active Blue Scuba Teknik Servis size yardımcı olmaya hazır.

Suunto, Mares, Oceanic, Apollo, Cressi, Scubapro, Tusa, Shearwater ve Uwatec dalış bilgisayarlarının yanı sıra diğer birçok dalış bilgisayarı markasına hitap ediyoruz.

Servis Formu

Copyright by ©Scuba Teknik Servis / Designed by Ada Dizayn
Bize yazın!
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?